Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Operator vanzari vignete

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
– capacitate de adaptabilitate, flexibilitate
– rezistenta in situatii de stres
– atitudine pozitiva si constructiva
– bune abilitati de comunicare
– organizat si sistematic
– capacitate de lucru in echipa
– cunostinte PC nivel mediu (MS office Word/Xcel/PP)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
emitere vignete catre transportatori
promovarea produselor si serviciilor companiei

Beneficii
mediu de lucru profesionist
pachet salarial:
salariu fix + bonuri

Smart Diesel este o companie de carburanti care ofera servicii dedicate transportatorilor, romani in principal, atat pe plan intern cat si international. Suntem o companie tanara, cu baze financiare solide si management eficient care introduce in mod inteligent pe piata o noua solutie automatizata de alimentare cu carburant. Serviciile noastre includ carduri de alimentare motorina, carduri taxe de drum, recuperare TVA, toate la preturi competitive si conditii de calitate garantata.

Expirat
Operator vanzari vignete  -  SMART DIESEL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles