Operator Vanzari prin telefon, Arad

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza Operator vanzari prin telefon, in Arad pentru o companie care furnizeaza de solutii complete in alimentarea cu carburant si una dintre cele mai solide companii din Romania.

Responsibilities:
- promovarea produselor si serviciilor companiei;
- identificarea si contactarea de noi clienti;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- identificarea nevoilor clientilor.

Qualifications:
- bune abilitati de comunicare, de negociere;
- persoana organizata;
- seriozitate, dinamism;
- capacitate de lucru in echipa;
- cunostinte excel (nivel mediu).

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 8 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos