Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Operator Vanzari polivalent

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii absolvite.

Vei invata pas cu pas ce vei avea de facut; nu este necesara experienta intr-o functie similara.

Daca esti o persoana dinamica, cu initiativa, comunicativa, cu spirit de echipa, orientata catre client si vrei sa faci parte din echipa Auchan, trimite-ne CV-ul tau.

Descrierea jobului

OPERATOR VANZARI POLIVALENT
Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului;
Lipeste etichete si coduri de bare pe produsele receptionate;
Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate.
Scaneaza produsele, pe casele rapide.

BENEFICII
Salariu fix corespunzator functiei - COMPETITIV
Bonuri de masa
Prime trimestriale
Prima lunara
Prima de vacanta
Asigurare medicala si de viata
Formare teoretica si practica si posibilitati promovare.

Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 17 tari, cu peste 3700 magazine si aproape 350.000 de angajati.
Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri, o retea de magazine My Auchan si 10.000 de angajati.
Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul direct pe acest site sau creaza-ti cont pe site-ul www. auchan.ro, sectiunea Cariera.

Expirat
Operator Vanzari polivalent  -  Auchan CLUJ NORD IRIS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles