Publicat 06 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Operator vanzari magazin online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati foarte bune de comunicare verbala si in scris in limba romana;
- cunostinte de operare calculator;
- orientare catre client si solutionarea reclamatiilor aparute;
- abilitati de planificare si organizare;
- capacitate de prioritizare a sarcinilor si respectarea termenelor limita

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor clientilor plasate pe site, telefonic sau prin email;
- pregatirea coletelor pentru a fi livrate (ambalare colete, emitere facturi si intocmire AWB-uri);
- urmarirea comenzilor clientilor in vederea finalizarii corespunzatoare;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri;
- introducerea de produse noi pe site si gestionarea stocului celor existente

Compania GAMA are ca principal obiect de activitate producerea si comercializare de camasi si cravate pentru barbati.

Cu o desfacere anuala de peste 200000 camasi si 80000 cravate, compania GAMA reprezinta un punct de reper in domeniul confectiilor clasice pe piata interna din Romania.

Firma GAMA detine certificarea ISO 9001, certificarea fiind facuta de renumita companie germana TUV Rheinland, acest lucru garantant, inca o data, atentia pentru calitatea produselor si satisfactia clientilor.

Expirat
Operator vanzari magazin online  -  Gama