OPERATOR UTILAJE

ECO TRADING SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Cunostinte in domeniul mecanic, electric si pneumatic ( nu necesita experienta);
- Indemanare tehnica, dexteritate.

Descrierea jobului

- Schimbarea matritelor;
- Intretinerea utilajelor;
- Setare parametri utilaj;
- Supravegherea procesului de productie.

Firma noastra se ocupa cu distributia de accesorii pentru producatori de ferestre si usi din PVC si AL. Suntem producatori si importatori pentru majoritatea produselor oferite si furnizam aceste repere la un raport calitate/pret competitiv. Suntem alaturi de clientii nostrii atat in ceea ce priveste promtitudinea serviciilor oferite cat si in ceea ce privesc nouatile cerute de dinamica pietii.

Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos