Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 07 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Operator Telesales

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem în căutarea unui persoane interesate de o carieră în domeniul vânzărilor care să se alăture echipei noastre Telesales.

Te invităm să te înscrii la acest rol dacă îndeplinești cel puțin 4 cerințe dintre următoarele:
• Experientă într-un rol asemănător
• Abilităti excelente de comunicare și ascultare
• Persoană bine organizată, chiar și în perioadele aglomerate
• Perseverență și abilitatea de a rămane motivat și după primirea unor refuzuri
• Atitudine pozitivă și spirit de echipă
• Orientare către client și abilitatea de a construi relații
• Cunoștințele de limbă engleză reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Ce ai face zi de zi în acest job:
- ai vinde prin telefon serviciile Sodexo într-un manieră consultativă
- ai generara lead-uri pentru echipa de vanzări de pe teren
- ai atrage noi clienți și ai păstra legătura cu aceștia pentru o perioadă de maximum 1 an.

Vânzările se fac exclusiv Business2Business (numai către persoane juridice din România).
Echipă este una unită, dinamică, unde se imbină plăcut responsabilitătile și presiunea cu vorbe bune și glume :)

Despre noi, pe scurt, suntem o companie multinatională, lider mondial în domeniul Serviciilor pentru Calitatea Vieții cu sedii în 80 de tări, 420.000 de angajați și 3 divizii de business. Activăm de 20 de ani în România și cel mai cunoscut serviciu al nostru îl reprezintă tichetele de masă :) (alături de voucherele cadou, de vacantă, sociale, de creșă, soluții complexe de motivare sau sport – 7Card).

Expirat
Operator Telesales  -  Sodexo Pass Romania, Solutii pentru Motivare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles