Operator Telemarketing Limba Italiana sau Germana - Arad

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • cunostinte de limba Italiana sau Germana la nivel mediu - avansat (vorbit si scris)
  • abilitati excelente de comunicare verbala
  • responsabilitate, punctualitate
  • orientat spre rezultate
  • atentie la detalii
  • cunostinte de utilizare PC, Word, Excel, Outlook, Internet.

Descrierea jobului

Postul este in Arad (nu Remote). Activitatea se desfasoara la birou.
Locuiesti in Arad? Vorbesti Italiana sau Germana la un nivel mediu / avansat?
Suntem in cautare de noi colegi pentru pozitia de Operator Telemarketing.
Postul presupune promovarea “Metodei Nielsen” si stabilirea intalnirilor pentru agenti de vanzari.

Oferim:
  • Cursuri de formare si traininguri periodice gratuite
  • Pachet salarial motivant (Salariu fix + bonusuri + bonuri de masa).

Indeplinesti toate cerintele mentionate in anunt? Atunci aplica!
Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos