Operator Telemarketing - Cluj-Napoca

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe minime:

- Absolvent studii superioare
- Competență de comunicare verbală excelentă
- Cunoștințe de bază operare PC, Office, experiență în Internet browsing, Windows
- Capacitate de analiză și sinteză
- Atenție la detalii
- Cunoașterea limbilor străine reprezintă avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Contactarea telefonică a clienților în vederea prezentării serviciilor Goodwill
- Urmărirea și gestionarea campaniilor realizate
- Administrarea și dezvoltarea portofoliului de prospecți/clienți
- Realizarea periodica a rapoartelor de activitate si completarea lor pe intranetul companiei
- Organizarea și participarea la diferite evenimente sau conferințe.

Ce îți oferim în schimb?

- Să lucrezi într-o echipă tânără și foarte deschisă
- Investim în tine și în dezvoltarea ta profesională.
- Un pachet motivațional atractiv și competitiv bazat pe performanță
- Seriozitate, mediu și condiții de lucru excelente
- Un management tânăr, deschis și motivant
- Laptop și telefon
- Program de lucru de 8 ore.

De când avem nevoie de tine? Cât mai repede!

Dacă ți-am captat atenția, ai citit anunțul până în acest punct, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea de mai sus, atunci acum e momentul să ne trimiți CV-ul tău, până la data de 20 iulie 2022.

P.S.: Abia așteptăm să te cunoaștem!

Aparținem grupului internațional Goodwill prezent în România, Ungaria, Bulgaria şi Croaţia.

Din 2008 oferim soluții complete pentru accesarea fondurilor. Am fost primii care am lansat conceptul pachetelor de tip abonament pentru dezvoltarea afacerilor – pachete care au evoluat şi s-au diversificat de-a lungul anilor: de la fonduri nerambursabile până la pachete integrate care pot include consultanţă în fonduri nerambursabile, proiectare, dezvoltare şi implementare soluţii RPA (Robotic Process Automation), soluţii energie regenerabilă, achiziţii publice, obţinere credite, fonduri de investiţii sau analize de piaţă şi analize financiare pentru dezvoltarea afacerii.

Alege fonduri europene pentru afacerea ta!

Publicat 6 iul. 2022 Reactualizat 3 aug. 2022 Expiră 5 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos