Publicat 07 Iul 2006 | Expiră 07 Aug 2006

OPERATOR TELEFONIC IN LIMBA ITALIANA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- VORBITOR FLUENT DE LIMBA ITALIANA
- SERIOZITATE
- ATITUDINE ORIENTATA SPRE CLIENT
- BUNE CUNOSTINTE DE OPERARE PC
- FLEXIBILITATE
- NU ESTE NECESARA EXPERIENTA

FLUENTA IN LIMBA ITALIANA ESTE OBLIGATORIE!

Descrierea jobului

ACTIVITATE DE RELATII CU CLIENTII ; TELEMARKETING; COLLECTIONS, PENTRU UNA DINTRE CELE MAI MARI COMPANII DE TELECOMUNICATII

SE OFERA:
- TRAINING PLATIT DIN PARTEA COMPANIEI
- CONTRACT DE MUNCA
- SALARIU FIX + BONUSURI IN FUNCTIE DE PERFORMANTE
- DECONTAREA ABONAMENTULUI DE TRANSPORT IN COMUN
- POSIBILITATI DE DEZVOLTARE PROFESIONALA IN CADRUL UNEI COMPANII MULTINATIONALE DE RENUME

COMPANIE MULTINATIONALA CARE OFERA SERVICII SUPORT PENTRU COMPANII DE RENUME MONDIAL

Expirat
OPERATOR TELEFONIC IN LIMBA ITALIANA  -  TELEPERFORMANCE ROMANIA