Gratis

OPERATOR TEHNIC ( TEHNICIAN )

Sis Eastern S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii medii de profil tehnic.
  • Candidatul trebuie sa fie dispus la deplasare in tara si strainatate, disponibilitate de a lucra in schimburi.
  • Vorbitor de limba franceza este un plus dar nu obligatoriu
  • Seriozitate si implicare.
  • Abilitati de lucru in echipa.

Descrierea jobului

SIS Eastern o companie United Safety angajeaza "OPERATOR TEHNIC- TEHNICIAN"
  • Asigura pro-activ respectarea regulilor de Securitate si Sanatate in ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Munca impreuna cu reprezentanți ai clientului, la sondele de foraj si reparatii capitale, in locații industriale și, rafinarie.
  • Pregateste, asigură funcționarea si gestioneaza echipamentele de protectie si detectie specifice la sondele cu hidrogen sulfurat si alte gaze periculoase, participa la exercitii de salvare, inspecteaza, testeaza si evalueaza pericolele in locatiile de lucru.
  • Instaleaza si dezinstaleaza echipamentele de siguranta cum ar fi: aparat de respirat autonom, sistem de detectie a gazelor, bariere, semne de atentionare si zone de informare, asigurand functionarea acestora pe tot timpul lucrarii.
  • Participa la analiza de siguranta a muncii si asigura suport pentru Safety Officer prin verificarea respectarii normelor SSM.
  • Formatul CV-ului trebuie sa fie in limba engleza sau romana.

Locatia sediului este in Ciolpani.

SIS Eastern o companie United Safety asigura siguranța in rafinarii, in parcurile de colectare si distributie de petrol si gaze si la sonde. SIS Eastern ofera servicii de siguranta complete cu personal si echipamente in toate ramurile Industriei de Petrol si Gaze.
SIS Eastern o companie United Safety este un furnizor de soluții de siguranță specializat în echipamente de siguranță, personal și servicii pentru industria petrolului și gazelor.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024