Gratis

Operator Echipament Industrial

SLB
4 poziții

Candidatul Ideal

Equipment Operator este responsabil pentru furnizarea de servicii sigure, eficiente și de încredere clienților.Acesta identifică oportunități de îmbunătățire a furnizării de servicii și asistă echipele de teren și de întreținere cu pregătirea echipamentelor pentru operațiuni.
Să se asigure că produsele livrabile sunt corecte și livrate la timp. Participați la întâlnirile de dinaintea lucrării și la întâlnirile cu membrii echipei.
Menținerea în stare bună și sigură de funcționare a echipamentelor în conformitate cu standardele, raportând problemele sau abaterile.
Asigurați siguranța muncii individuale și a echipei. Pregătiți echipamentul pentru echipare și demontare.
Operarea echipamentului în conformitate cu nivelul de competență și cu cerințele postului. Să poarte EPI și să respecte politicile HSE.
Menținerea formării necesare în domeniul siguranței.

Daca ai o experienta tehnica si esti in cautarea unei noi provocari, hai sa faci parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

Cerințe generale:

- Liceu sau echivalent / Diplomă de tehnician
- Abilitatea de a gândi metodic și de a ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁lucra bine sub presiune și fără supraveghere.
- Flexibilitate pentru a lucra în străinătate.
- Experiența și permisul de conducere C/D vor fi considerate un avantaj.

Beneficii:

Companie stabila, in continua dezvoltare;
Compensatie motivanta;
Posibilitati de dezvoltare profesionala si crestere salariala;
Tichete de masă;
Prime de Paşte şi Crăciun;
Decont pentru transportul de la domiciliu la locul de muncă sau asigurat de către Companie;
Abonament servicii medicale;
Asigurare de viata;
24 de zile de concediu pe an;
1 pana la 7 zile libere suplimentare platite pentru recuperare fizica pe an, in functie de vechimea in munca;
Beneficii nastere/ infiere copii;
Beneficii pensionare;

Descrierea companiei

#WeAreSLB

We are a global technology company, driving energy innovation for a balanced planet.​

Together, we create amazing technology that unlocks access to energy for the benefit of all.​

Our inclusive culture is the key to our success. We collaborate with our internal community of colleagues, alumni, and our valued external partners to support each other and achieve our goals. We aim to raise the bar high. We look for people who are committed to innovation and success and act with integrity to become and be a part of one of the most diverse group of experts in our industry, anywhere around the globe.

Global in outlook, local in practice – and with a united, shared passion for discovering solutions, we hire talented, driven people and support them to succeed, personally and professionally.

Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iul. 2024 Expiră 7 Iul. 2024