Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Operator supraveghere video

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Esti o persoana meticuloasa si organizata;

- Ai cunostinte de baza MS - Office;

- Ai spirit de observatie dezvoltat;

- Ești un bun ascultător și gaseşti usor cele mai bune soluţii;

- Ești orientat spre rezultate;

- Printre calitățile tale se numără spontaneitatea, flexibilitatea, dorinta de a oferi raspunsuri;

- Iti doresti sa inveti lucruri noi si sa le oferi suport celorlalti.

Noi te asteptam sa faci parte din Echipa!

Descrierea jobului

- persoana analitica, atenta la detalii, responsabila;

- dorinta de munca si buna orientare catre solutionarea problemelor;

- abilitati bune de comunicare, relationare, atitudine pozitiva;

- experienta ca operator supravegere video constituie un avantaj.

Beneficiile tale sunt alcatuite din:

- oportunitatea de a te specializa intr-un “job conectat la tehnologiile viitorului”;

- pachet salarial competitiv si bonuri de masa;

- program de lucru in ture zi/noapte;

- perioada de training platita.

Game World Romania este una dintre companiile reprezentative pe piata centrelor de divertisment din Romania, avand ca domeniu de activitate organizarea si exploatarea salilor de jocuri electronice. Compania este prezenta in Bucuresti si in alte 5 orase importante din tara: Cluj-Napoca, Constanta, Brasov, Sibiu si Alba Iulia.

Inca de la inaugurarea primei sali de jocuri din capitala, in septembrie 1999, reteaua Game World Romania s-a extins continuu, ajungand in prezent la un total de 11 sali de jocuri cu peste 720 de posturi de joc si peste 500 de angajati.

Game World Romania face parte din grupul de companii Game World, care se numara printre cele mai experimentate companii din Centrul si Estul Europei in domeniul jocurilor electronice.

Expirat
Operator supraveghere video  -  Game World Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles