Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 03 Sep 2019

Operator suport relatii cu clientii IT&C

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suport tehnic pentru servere si aplicatii software uzuale de digitalizare si management al documentelor www.smartdocs.ro

Angajatul va beneficia de instruire la locul de munca, avand ocazia sa lucreze cu cele mai noi tehnologii Software / IT.

Experienta in lucrul cu publicul, background sau studii in IT&C constituie un avantaj.

Descrierea jobului

1. Traininguri specializate interne si externe

2. Salariu fix + bonusuri de performanta

3. Posibilitati reale de promovare in cadrul companie

4. Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT – Software;

Descrierea companiei

www.eRegistratura.ro
www.documenta-dms.com
www.infrasoft.ro

Expirat
Operator suport relatii cu clientii IT&C  -  INFRASOFT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles