Publicat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Mar 2019

Operator statie mixare cerneluri Flexografice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tiparitor sau tipograf masini flexo care doreste reconversie, operator statie mixare flexo, experienta in industria tipografica,cunostinte in domeniul solutiilor de tipar flexografic apa-solvent

Descrierea jobului

Operator statie mixare cerneluri flexografice, pregatire cerneluri ready made sau culori speciale.
Echipa tanara, mediu de lucru placut, conditii ideale de desfausrare a activitatii
Cursuri de specializare.
Pachet salarial atractiv, masina si telefon de serviciu.

Huber Group este o afacere de familie fondata in 1765, cu mai mult de 250 de ani experienta in productia de cerneala, am ajuns al 4-lea mare producator de cerneala mondial.

Produsele Huber Group sunt binecunoscute la nivel mondial precum si in Romania.

Din 2009 HuberGroup Gmbh este prezent pe piata romaneasca prin filiala sa HuberGroup Romania SRL ca unic distribuitor al produselor sale.

Expirat
Operator statie mixare cerneluri Flexografice  -  HuberGroup romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles