Operator - Spalatorie profesionala de covoare

Anerma wash srl - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 1700 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Se cauta colegi pentru ambalarea, spalarea si depozitarea covoarelor in sediul spalatoriei.
Se ofera contract de munca in conditiile legii, concediu aferent contractrului de munca, program de lucru 8 ore.
Pentru detalii suplimentare: 0765386275 / 0746524749

Descrierea jobului

Spalatorie profesionala de covoare echipata cu utilaje special concepute pentru spalarea covoarelor.
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos