Publicat 22 Iul 2019 | Expiră 13 Aug 2019

Operator sortare/eliminare deseuri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Studii medii
  • Atestat ISCIR pentru manevrare motostivuitor
  • Experienta in mediul de productie constituie avantaj

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • asigura evacuarea din fabrica a deseurilor feroase, neferoase, menajer, cartoane, substante periculoase, efectueaza cantarirea acestora;
  • foloseste stivuitorul, transpaleta electrica, transpaleta manuala, la nevoie;
  • lucreaza cu presa de cartoane, balotii de cartoane rezultati ii transporta cu stivuitorul in exteriorul unitatii pana la masina firmei externe contractuale;
  • mentine legatura cu firmele externe contractuale in vederea ridicarii deseurilor generate in cadrul fabricii;
  • verifica si curata conform check listului inaintat : capcanele pentru rozatoare, containarele de deseuri, stingatoare, casti de protectie, panouri de informare SSM-PSI, hidranti;
Beneficii:
  • Decontare transport
  • Al 13-lea salariu
  • Asigurare medicala privata (consultatii si analize gratuite, precum si interventii chirurgicale sau spitalizare)
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Pensie privata si alte beneficii la implinirea a 5 ani in companie
  • Zile de concediu suplimentare
  • Alte reduceri si activitati organizate

KUKA Automatizare Romania SRL, Sibiu is part of the KUKA Systems Group, one of the world's leading providers of engineering services and manufacturers of flexible automatic production systems. Our customers are companies from the automotive, aerospace, and solar industries, among others. Our range of performance encompasses products and services for almost all applications in the industrial processing of metallic or non-metallic materials.

With some 3,900 employees, in over 15 countries, each of the companies works together for the production solutions of the future. In 2013 the KUKA Systems Group received orders worth more than 1.100 million euros.

Expirat
Operator sortare/eliminare deseuri  -  KUKA Automatizare Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles