Operator SMT-Timisoara

Adecco Romania 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajeaza Operator SMT pentru unul din clientii sai cu sediul din Calea Lugojului.

Responsibilities:

Testare, asamblare, verificare componente electronice conform specificatiilor.

Program in 4 schimburi (L-D)

Beneficii:

  • Salariu 3680 BRUT;
  • Al 13-lea salariu;
  • Asigurare medicala privata- Regina Maria;
  • Spor de noapte 25%;
  • Suplimentare 100%;
  • Spor de tura 10%;
  • Bonus pe performanta 20%
  • Tichete de 20 de lei
  • Bonus de sarbatori

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta telefonic 0721281572.

Candidate Profile:

Minim 8 clase absolvite;

Experienta anteriora intr-o fabrica producatoare d ecomponente electronice minim 6 luni;

Atentie la detalii.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 7 Oct. 2022 Reactualizat 4 Nov. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.