Gratis

Operator Service

SC ECHIPAMENTE SERVICE MICUL FERMIER SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii finalizate, de preferat profil tehnic
  • Abilitati de operare in Excel
  • Abilitati de comunicare si de lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale ale postului
  • Receptioneaza produsele sosite pentru inlocuire sau reparatie
  • Ajuta la incarcarea/descarcarea produselor
  • Preda produsele catre clienti, soferi sau curieri
  • Introduce, verifica, actualizeaza datele despre produse si reparatii
Oferta noastra
Salariu motivant
Bonus lunar si bonus anual pentru performanta
Tichete de masa, 40 lei
Abonament medical la o clinica privata
Un mediu de lucru placut intr-o companie solida, in plina crestere, in care vei putea sa te dezvolti alaturi de profesionisti
Oportunitati de formare si evolutie in cariera

Compania Golden Fish, cunoscuta prin brandul “Micul Fermier”, a devenit o referinta pe piata sculelor si uneltelor pentru ferme si microferme datorita corectitudinii cu care isi trateaza partenerii si clientii si a grijii pe care le-o poarta angajatilor sai.

Conform Regulamentului UE 679/2016 al Parlamentului European și al consiliului din 27 aprilie 2016 privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46 / CE), GOLDEN FISH SRL este operator de date, având sediul social în Comuna Ștefăneștii de Jos, str. Șoseaua de Centură nr.6, Platforma betonată D.1.1., Pavilion administrativ, Biroul nr.12, Județul Ilfov.
Colectarea și utilizarea datelor existente în CV-ul dumneavoastră se vor face numai în scopul recrutării conform art.6.1.b din Regulamentul 679/2016 și vor fi stocate în baza noastră de date pe o perioadă de 120 de zile calendaristice, după care acestea vor fi șterse.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024