Publicat 12 Mar 2018 | Reactualizat 28 Mar 2018 | Expiră 12 Apr 2018

OPERATOR SERVICE CENTRALE TERMICE

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- aptitudini si cunostinte termo-tehnice
- experienta in domeniul reparatiilor de centrale termice / aer conditionat
- cunostinte de instalatii termice
- permis de conducere Cat B
- abilitati de comunicare cu clientii

Descrierea jobului

- Efectuarea lucrarilor de verificare tehnica periodica, intretinere si reparatie centrale termice.
- Asigura activitati de punere in functiune si service pentru toate tipurile de centrale comercializate
- AF, PIF, VTP si service centrale termice;
- Gestioneaza stocul de piese de schimb si consumabile necesare interventiilor

CERINTE:
- Autorizatie ISCIR (RVT sau RSL-IP) constituie avantaj
- Experienta de minim 2 ani in domeniu
- Experienta in relatiile cu clientii, abilitati de vanzare si promovare de solutii complete
- Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor
- Abilitati de cooperare, interrelationare si rezolvare a conflictelor
- Harnic, perseverent, cu simt dezvoltat al responsabilitatii
- Disponibilitate la program prelungit si deplasari
- Permis de conducere categ B

Beneficii Oferite:
- Pachet salarial motivant
- Posibilitatea dezvoltarii in cariera
- Masina si telefon de servici

SGM CONTRACTOR S.R.L este o societate cu capital integral romanesc, avand un personal tehnic calificat (pentru proiectarea si executia lucrarilor de constructii si instalatii.
Printre serviciile oferite de companie, se evidentiaza urmatoarele :
- VERIFICARI TEHNICE PERIODICE CENTRALE TERMICE
- PUNERE IN FUNCTIUNE
- SERVICE CENTRALE TERMICE
- AUTORIZAREA FUNCTIONARII

Expirat
OPERATOR SERVICE CENTRALE TERMICE  -  SGM CONTRACTOR SRL