OPERATOR SERVICE CENTRALE TERMICE 4500-8000 RON NET - OBLIGATORIU FACULTATE TEHNICA!

SC FLI INSTAL SERVICE SRL

Candidatul Ideal

Operator service centrale termice, OBLIGATORIU FACULTATE TEHNICA !

- OBLIGATORIU absolvent al Facultatii (Instalatii / Masini Termice/ Facultate Tehnica)
- aptitudini si cunostinte termo-tehnice;
- cunostinte de instalatii termice;
- permis de conducere Cat B;
- abilitati de comunicare cu clientii;
- disponibilitate de lucru in program prelungit in perioadele de varf (toamna-iarna)

Descrierea jobului

- salariu fix atractiv ( minim 4500 lei net si creste in functie de implicare + bonus din incasari )
- comision din incasari;
- masina si telefon de serviciu;
- scolarizari la principalii producatori de centrale termice;
- cursuri si obtinere autorizare ISCIR (RVT / RSL);

Misiunea firmei Future Line Instal este sa garanteze cel mai inalt nivel de confort si satisfactia clientului prin furnizarea de servicii, materiale de calitate si profesionalism.
Cu o experienta de peste 30 ani in domeniu, si o echipa cu 40 de angajati, Future Line Instal SRL poate realiza proiecte complexe de instalatii termice, destinate oricaror aplicatii: case individuale, cladiri comerciale, publice, industriale, spatii de birouri, de productie etc.
Peste 30.000 de centrale termice instalate - pentru care asiguram service in garantie si post-garantie 24 ore din 24, 7 zile din 7.
Avem expertiza in proiectarea instalatiilor termice, incluzand atat tehnologiile traditionale (centrale termice pe combustibili gazos, solid, lichid) cat si pe cele pe baza de resurse regenerabile (sisteme solare, pompe de caldura).

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024