Publicat 12 Mai 2020 | Reactualizat 09 Iun 2020 | Expiră 12 Iun 2020

OPERATOR SERVICE CENTRALE SI INSTALATII TERMICE 500-1000EUR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Timpul de lucru poate depasi programul normal de lucru pe perioadele de varf de activitate.
Se cauta persoane responsabile, meticuloase, indemanatice, cu initiativa, spirit de echipa.
Un bun tehnician cu experienta pe partea de incalzire centrale termice trebuie sa aiba cunostinte de mecanica, termotehnica, desen tehnic, sa stie sa diagnosticheze defectiunile si avariile la instalatiile de apa calda si rece .

Descrierea jobului

Operator service centrale termice pentru autorizare, intretinere, service si punere in functiune centrale termice.
- pune in functiune instalatiile de incalzire centrala (apa calda sau supraincalzita, aer cald)
- regleaza parametrii instalatiilor de incalzire (ex.: temperatura, presiunea, debitul agentului termic)
- verifica lucrarile executate, identifica si remediaza deficientele
- identifica si remediaza defectiunile instalatiilor termice (instalatii de inclazire centrala, centrale termice, puncte termice, retele de transport ale agentului termic)
- intretine sculele, echipamentele si utilajele de lucru.

Societate comerciala cu capital privat, membra a VAILLANT GROUP ROMANIA, cu principal domeniu de activitate - intretinerea, service-ul si autorizarea centralelor termice Vaillant si Saunier Duval.

Expirat
OPERATOR SERVICE CENTRALE SI INSTALATII TERMICE 500-1000EUR  -  S.C. BAVARIA SERVICE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles