de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2019 | Expiră 23 Nov 2019

Operator Serigrafie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Flexibil si cu initiativa
Atent la detalii
Capabil sa invete si sa se adapteze
Rezistent la sarcini de lucru repetitive.

Cerinte:
Absolvent studii medii (profil tehnic-constituie avantaj)
Curs calificare Imprimator Serigraf – constituie avantaj
Experienta in domeniul imprimarii serigrafice -reprezinta avantaj
Experienta in domeniul productiei.

Descrierea jobului

Intretine utilajul in conditii optime de functionare;
Regleaza utilajul pentru fiecare comanda in functie de specificatiile tehnice;
Verifica din punct de vedere calitativ produsele conform procedurilor si intructiunilor in vigoare;

Activitati specifice:
Pregateste si verifica aparatura folosita;
Potriveste piesele in vederea serigrafierii;
Realizeaza imprimarile prin serigrafie;
Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati;
Regleaza concentatia de subsante/vopsele;
Indeparteaza produsele care nu corespund calitativ;
Utilizeaza dispozitive de masura pentru controlarea pieselor finite;

Oferim:
Mediu de lucru modern
Flexibilitate program de lucru
Decontare transport
Sistem de bonusare specific companiei

European Fabrications, companie cu locatie in Cluj Napoca, este o aripa a Mec Com Limited din Marea Britanie. Avand peste 70 de angajati si cca.3400 mp, spatii de productie, European Fabrications ofera solutii competitive pentru companiile de top din intreaga lume. Datorita investitiilor continue si adoptarii tehnicilor de fabricatie LEAN am creat un mediu de productie cu adevarat flexibil si modern. Avem o gama complete de echipamente de productie modern si o baza de competente diversa, European Fabrications oferind rezultate remarcabile in fiecare din domeniile de prelucrare a tablei, prelucrare CNC, asamblari electromecanice.

În legătură cu participarea dumneavoastră la procesul de recrutare și selecție pentru unul sau mai multe din locurile de muncă menționate ca disponibile, în cadrul European Fabrications, vă putem colecta și prelucra datele cu caracter personal, (de exemplu, datele din CV-ul pe care ni-l trimiteți), în scopul selecției, evaluării competențelor profesionale pentru locul de muncă la care aplicați, precum și pentru comunicarea cu dumneavoastră, pe parcursul derulării procesului de recrutare.
Această prelucrare se bazează pe intenția dumneavoastră de a încheia un contract de muncă cu European Fabrications și pe interesul legitim al European Fabrications.
Nu vom transmite datele dumneavoastră cu caracter personal unor terțe părți, în scopuri de marketing, fără consimțământul dumneavoastră explicit în acest sens.
Dacă aveți întrebări sau neclarități cu privire la prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal de catre European Fabrications sau prin site-ul www.europeanfabrications.ro sau dacă doriți să vă exercitați unul sau mai multe din drepturile ce vă revin, ne puteți contacta la adresa de e-mail ef.office@europeanfabrications.eu.

Expirat
Operator Serigrafie  -  SC EUROPEAN FABRICATIONS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles