Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 22 Mai 2017

Operator sala jocuri / Operator pariuri sportive

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 luna si 1 zi experiență în muncă

Candidatul ideal

Vrei un job bine platit care sa iti ofere stabilitate si dezvoltare profesionale la inceput de cariera?
Vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic alaturi de o echipa unita?
Te asteptam in echipa noastra!

Candidatul ideal:
- acest job este destinat exclusiv fetelor;

  • Cunostinte de operare PC – nivel mediu;
  • Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
  • Disponibilitate de lucru in ture;
  • Seriozitate si punctualitate;
  • Persoana dinamica, energica, ambitioasa.

Descrierea jobului

  • Comunica eficient si asculta nevoile clientilor;
  • Supravegheaza sala de jocuri;
  • Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc;
  • Intampina clientii si ii serveste cu bauturi din produsele de protocol;
  • Pastreaza ordinea si simetria in sala de jocuri, creaza o atmosfera placuta
  • Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti;
  • Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri;
  • Intocmeste actele necesare pentru evidenta caseriei;
  • Respecta regulile de primire, evidenţă, păstrare si eliberare a sumelor de bani;
  • Creeaza, dezvolta si mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare, profitabilitate si incasare.
Oferta noastra:
  • Pachet salarial foarte atractiv (Venit posibil mediu 1800 lei NET)
  • Posibilitate obtinere tips/ bacsis
  • Bonusuri platite lunar in functie de realizari
  • Tichete de masa
  • Oportunitati de promovare
  • Program flexibil in ture
  • Mediu de lucru placut si dinamic
  • Dezvoltarea unei abilitati profesionale in lucrul cu clientii, lucrul individual si in echipa.
  • Perioada de training si acomodare

Companie multinationala care activeaza in domeniul jocurilor de noroc pe piata romaneasca din anul 2007 sub numele de Nowogames International Gaming SRL, parter Admiral/ Novomatic Austria. Compania detine o retea extinsa de peste 100 de puncte de lucru atat in capitala cat si in tara. Ne mandrim cu o echipa tanara si dinamica de peste 200 de angajati carora le oferim sanse reale si continue de promovare si dezvoltare profesionala. In cei 10 ani de experienta pe piata romaneasca am devenit mai puternici si mai stabili. Astfel ne-am asigurat un viitor in care ne vom extinde si ne vom mari echipa.

Operator sala jocuri / Operator pariuri sportive  -  Nowogames International Gaming