Operator robot de sudura

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ai dori să te dezvolți pe plan profesional lucrând cu aparatură modernă, în orașe importante precum Amsterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht sau Groningen? Dacă da, te invităm să afli mai multe despre oferta noastră de muncă.

Angajăm operatori robot de sudură pentru diverși parteneri și clienți de-ai noștri din Olanda.

Cerințe
  • Experiență în operarea pe robot de sudură;
  • Constituie avantaj experiența pe robot ABB, aparatură Valk sau OTC;
  • Cunoașterea uneia dintre limbile: engleză, germană sau olandeză la nivel conversațional (în funcție de client);
  • Permis de conducere cat. B;
  • Disponibilitate pentru relocare în Olanda;

Descrierea jobului

  • Operarea și ajustarea robotului de sudură;
  • Verificarea și finisarea produsului final;
  • Se lucrează individual, dar în colaborare cu cel care programează robotul;
  • Este posibilă efectuarea orelor suplimentare, în funcție de cerințele clientului;

Avantaje
  • Beneficiezi de sprijin și consiliere din partea echipei noastre, începând cu alegerea locului de muncă potrivit pentru tine, acomodarea în Olanda (cazare, obținerea actelor de la primărie), iar mai apoi pe toată perioada contractului;
  • Se încheie un contract de muncă olandez, fie că îți dorești un loc de muncă temporar sau o carieră în Olanda;
  • Îți asigurăm cazare (cameră proprie, internet și utilități). Dacă nu ai nevoie de cazarea oferită de noi, sau alegi să te muți ulterior, beneficiezi de un ajutor pentru cazare, de 20 Euro/zi lucrată, net, pentru maxim 5 zile/săptămână;
  • Primești bani pentru transport, 0,19 Euro/km, pentru fiecare kilometru cu care se depășește distanța de 10 km între cazare și locul de muncă;
  • Dacă nu te deplasezi cu mașina proprie, îți putem oferi mașină de serviciu (în schimbul unei taxe săptămânale);
  • Dacă locul de muncă necesită deținerea certificatului VCA, te ajutăm să îl obții (suportăm costul examenului);
  • Plata salariului se face pe săptămână, iar banii se virează în contul tău în fiecare zi de Joi;

ATENȚIE! Nu percepem comision și nici un fel de taxă de începere.

Eastmen (cu atestate NEN 4400-1 / NBBU CAO / SNF / VCU / DataChecker / Pay OK ), este o companie olandeză fondată în anul 2006, care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă, din birourile din Utrecht, Târgu Mureș și Budapesta.

Pentru mai multe informații referitoare la atestatele noastre poți accesa linkul https://www.eastmen.ro/despre_noi/certificari/ .

Website: www.eastmen.ro | Email: targumures@eastmen.eu

Aplică ACUM, iar unul dintre agenții noștri de recrutare te va contacta în cel mai scurt timp!

Publicat 28 nov. 2021 Reactualizat 26 dec. 2021 Expiră 28 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos