Operator retururi e-commerce

SC Boutique MALL SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Opereaza marfa retur si de schimb.
  • Indeplinirea task-urilor zilnice prompt si responsabil.
  • Pregateste marfa pentru clienti si colete.
  • Asigurarea fluxului de intrări-ieșiri marfă, conform reglementărilor interne;
  • Validarea stocului existent. Participa la inventarierea produselor, sortarea si aranjarea la raft.
  • Planificarea si organizarea activitatii zilnice de transport;
  • Verificarea stocului existent versus comenzi clienti;
  • Situatia comenzilor / livrarilor, comenzilor intarziate;
  • Verificarea si optimizarea comenzilor de transport intern (stabilirea prioritatilor in functie de termenele de livrare ale comenzilor/contractelor);

Descrierea jobului

  • Experienta in domeniul logistic/relatii clienti;
  • Abilitati foarte bune in utilizare PC (softuri de gestiune, MS Office);
  • Persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare;
  • Foarte bune abilitati de comunicare : cu clientii si soferii;
  • Capacitatea de a realiza mai multe sarcini simultan;
  • Persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea de decizii in timp scurt.
    BENEFICII:

    Salariu net intre 2500-2800 in functie de experienta.
    Tichete de masa de 20 lei.
    Asigurare medicala privata dupa 6 luni.
    Tichete cadou pentru evenimente speciale (ex. Paste, Craciun).
    Discounturi la produsele comercializate.

Boutique Mall este un magazin online cu o oferta generoasa de aproximativ 1000 branduri si peste 100 de mii de produse dedicate tuturor clientilor. Apreciem pasiunea clientilor nostri pentru cumparaturile de calitate, asa ca am creat pasii necesari pentru o experienta de shopping ideala. B-mall este locul pasionatilor de shopping online si al celor care adora sa detina produse ale brandurilor internationale in garderoba proprie! Daca doresti sa te alaturi echipei noastre, lasa-ne un CV si te vom invita pe la noi sa ne impartasesti pasiunea ta pentru moda.

Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.