Operator Receptie - Mutare - depozit Mediplus Brasov

MEDIPLUS EXIM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Sa detina abilitati de comunicare si munca in echipa;
  • Ne dorim o persoana cu initiativa si implicata;
  • Orientat spre rezultate;
  • Planificat si organizat;
  • Sa aiba studii medii finalizate;
  • Experienta anterioara pe un post similar constituie un avantaj dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Atributiile postului:
  • Efectueaza operatii de receptie si incarcare/descarcare marfa asigurand pastrarea integritatii produselor;
  • Verifica/asigura depozitarea produselor in zonele de receptie in conformitate cu caracteristicile produsului si normele in vigoare;
  • Inregistreaza constatarea neconformitatilor in sistemul informatic;
  • Pregateste marfa receptionata in conformitate cu etichetele de mutare/ordinul de mutare prin aplicarea etichetelor de mutare;
  • Participa la inventare periodice.

Oferim:
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa;
  • Masa de pranz asigurata;
  • Abonament la o clinica medicala privata platit de companie;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
  • Conditii speciale negociate cu furnizori de bunuri si servicii;
  • Posibilitati reale de dezvoltare si promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

Daca inca nu te-am convins sa aplici, iti mai spunem ca A&D Pharma-Dr. Max este cel mai mare grup farmaceutic din Romania din care fac parte: Mediplus care este lider national in distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, lanturile de farmacii Sensiblu si Punkt, platforma Marketing&Sales si fundatia Sensiblu.
Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 28 nov. 2021 Expiră 4 dec. 2021