Operator productie

WITTENSTEIN SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Aveţi capacitate ridicată de concentrare şi vă pasionează munca de detaliu;
  • Sunteţi o persoană motivată şi orientată spre calitate;
  • Aveţi un simţ tehnic dezvoltat şi motrica bună;
  • Dispuneţi de capacitatea de a motiva, coordona şi şcolariza noii angajaţi;
  • Aveţi experienţa sau sunteţi dornic sa învățați meseria de bobinator.

Descrierea jobului

Domeniul dumneavoastra de activitate cuprinde:
  • Participarea activă în producţia de bobine şi componente pentru electromotoare;
  • Pregătirea şi organizarea activităţii muncii precum şi școlarizarea noilor angajați;
  • Asigurarea calității pieselor produse;
  • Urmărirea termenelor de livrare precum şi încheierea comenzilor în timp util;
  • Participarea la optimizarea procesului de bobinare.

Oferim:
  • Un loc de munca într-o companie moderna si inovativa cu un mare potential de crestere;
  • Un salariu atractiv si multe beneficii sociale;
  • Posibilitatea perfecţionarii profesionale;
  • Creşterea numarului de zile de concediu în raport cu vechimea în companie;
  • Plata atractivă a orelor suplimentare;
  • Bonus de Crăciun si Paste precum si bonus pentru participaţia la cota din profit;
  • Transfer gratuit cu autobuzul, respectiv rambursarea costului de transport;
  • Tichete de masa;
  • Sprijin la relocare;
  • Bonus concediu;
  • Alte beneficii sociale pentru sanatate.

Descrierea companiei

WITTENSTEIN România, Sibiu, Sura Mica

Marca WITTENSTEIN este la nivel global un standard in Inovare, Precizie și Excelență în lumea tehnicii de acționare mecatronice. Produse ale companiei, de înaltă tehnologie se găsesc peste tot acolo unde trebuie să existe o acționare, o comandă și un control de o precizie deosebita.

WITTENSTEIN SRL Sura Mica este o subsidiara a WITTENSTEIN SE și produce din 2008 piese, ansamble mecanice și electromecanice, grupe constructive pentru reductoare planetare de înaltă precizie precum și pentru sisteme de acționare electromecanice.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.