Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Operator productie

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Absolvent scoala tehnica
- Cu sau fara experienta in productie
- Persoana cu simt practic, comunicativa, corecta, responsabila
- Atentie la detalii
- Motivat sa invete lucruri noi

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- prelucrarea prin aschiere a materialelor feroase si neferoase
- echiparea utilajului cu scule, selectare și incarcare program pentru producția in curs și operarea acestuia în funcție de cerințele desenului
- completarea fiselor de productie

​Beneficii:
- Salariu motivant, tichete de masa
- Program de lucru in doua schimburi
- Conditii foarte bune de lucru

Suntem o companie tânără și dinamică, care a pătruns pe piaţa industriei de prelucrare din 2010, având ca principal obiect de activitate prelucrarea mecanică. Societatea noastră a derulat un proiect realizat cu sprijinul financiar al Uniunii Europene, prin Programul Operaţional Regional 2007-2013, pe parcursul căruia au fost achiziţionate mai multe utilaje, precum un strung universal cu comandă numerică în 3 axe, un centru de prelucrare cu comandă numerică în 4 axe, utilaje pentru debitat şi alte echipamente. Momentan numărăm 6 utilaje cu comandă numerică în 3 și 4 axe, o mașină de debitat automatizată, 2 coloane de măsurat computerizate, numeroase alte echipamente și ustensile moderne de măsură și control.

Dorința de a oferi un număr mai mare de produse de calitate ne impulsionează spre o dezvoltare continuă, compania noastră având în plan o mărire a capacității de producție. Ne dorim colegi serioși, responsabili, dornici de a evolua alături de noi.

Expirat
Operator productie  -  SC SKY ZEPP SRL