Operator productie tipografie

Grafoprint 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Minim 8 clase;
  • Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi;
  • Disponibilitate de a lucra in picioare;
  • Atentie la detalii; adaptibilitate, competenta de analiza si rezolvarea problemelor, acuratete in activitate

Descrierea jobului

Tipografia Grafoprint angajeaza operatori productie

Se ofera :
  • Salariu competitiv – salar brut 4.000 lei
  • Tichete de masa, tichete cadou
  • Prime de sarbatori
  • Bonusari in functie de performanata + transport gratuit
  • Majorarea salariului dupa primele 3 luni
  • Ore suplimentare platite cu 200%
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala

Se lucreaza in 2 schimburi de luni - vineri

Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 20 Oct. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.