Operator productie in industria farmaceutica - Otopeni

Rompharm Company 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii: minim liceul finalizat cu diploma de bacalaureat sau colegiul de farmacie
- Experienta in industria farmaceutica si alimentara reprezinta un avantaj
- Calculator: nivel mediu MS Office
- Trasaturi, competente si aptitudini: atentie, ordine, rigoare, capacitate buna de comunicare si relationare, spirit de lucru in echipa, buna capacitate de planificare si organizare a activitatilor, responsabilitate.
- Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi

Descrierea jobului

- Efectueaza operatii de umplere aseptica utilizand masini de umplut-inchis flacoane, fiole, seringi sau recipiente unidoza.·
- Efectueaza operatii de ambalare secundara utilizand masina de ambalat in blister fiole/seringi, masina de etichetat, masina de incartonat si masina de infoliat.
- Efectueaza operatii pentru procesarea formelor solide: granulare, umplut-inchis capsule, ambalare primara in blister, plicuri sau flacoane.
- Utilizeaza corespunzator echipamentele de fabricatie din dotarea sectiilor, respectand parametrii de functionare stabiliti
- Efectueaza curatarea /dezinfectarea / sterilizarea echipamentelor de fabricatie si a ariilor in care sunt situate acestea. - - Inregistreaza operatiile efectuate in documentele interne (dosar de serie, jurnale de arii si echipamente)

Descrierea companiei

Companie producatoare de medicamente.
Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.