Operator productie in industria alimentara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Este un post executiv ce necesita experienta in domeniul productiei industriei alimentare cat si cunostinte minime de mecanica;

Cerinte:
- Studii medii;
- Experienta minim 1 an pe un post similar in productia alimentara;
- Persoane dornice de afirmare;

Descrierea jobului

Responsabilitati
- lansarea productiei
- monitorizarea executiei productiei
- asigurarea curateniei si sanitatiei
- asigurarea activitatii de control a calitatii
- asigurarea activitatii mecano-energetice, electronice si tehnice de intretinere si reparatii

Oferim
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei mari companii de productie si distributie produse alimentare.
- salariu atractiv
- decont transport
- tichete masa
- prime Pasti si Craciun
- Asigurare si servicii medicale complete
Program 12/24 , 12/48

Alka este compania care pune suflet iar prima noastra grija sunt consumatorii. Vrem sa ii surprindem mereu placut cu retete delicioase, ingrediente de cea mai buna calitate, ambalaje usor de deschis si de depozitat. Te invitam in echipa Alka, unde vei avea parte de un mediu de lucru dinamic in care te poti dezvolta alaturi de colegi sufletisti.

Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos