Publicat 07 Feb 2020 | Reactualizat 06 Mar 2020 | Expiră 09 Mar 2020

Operator productie- CAREI

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane angajează, pentru unul din cei mai mari producatori din industria automotiv, operatori in productie în Carei. Dacă te regăsești în descrierea de mai jos te invităm să te alături echipei noastre.
CE ABILITĂȚI TREBUIE SĂ AI?

  • Disponibilitate pentru program în 3 schimburi
  • Perseverență pentru îndeplinirea obiectivelor de muncă
  • Stabilitate și răbdare
  • Seriozitate
  • Dexteritate manuală
  • Capacitate de concentrare sporită
CE RESPONSABILITĂȚI IMPLICĂ JOBUL?
  • Pregateste semifabricatele nevulcanizate pentru procesul de vulcanizare;
  • Fixează furtunul de cauciuc în orificiu din partea stângă a presei, iar în partea dreaptă cuplajul;
  • Activează mecanismul presei cu ajutorul pedalei, pentru a asigura presarea corespunzătoare a produsului;
  • Preia materialul vulcanizat si il depoziteaza conform normelor;
  • Efectuează verificarea vizuală a furtunului prelucrat;
  • Intretine curatenia la locul de munca;
  • Intocmeste fisa individuala;
  • Respecta normele de protectia muncii.

CE BENEFICIA ÎȚI OFERĂ ACEST JOB?
  • Un pachet salarial atractiv
  • Pregătire profesională continua și calificare la locul de muncă
  • Transport gratuit pe rutele:
  • Carei – Tasnad
  • Carei – Satu Mare
  • Carei – Valea lui Mihai
  • Tichete de masă
  • Bonusuri/ prime de productivitate
  • Spor de noapte & ore suplimentare
Să recapitulăm. Dacă știi despre tine ca ești o persoană sociabilă, muncitoare, responabilă, perseverentă  și răbdătoare atunci ai toate atuurile pentru acest job. Rămâne doar să aplici și te vom contacta în cel mai scurt timp. Bun venit în echipă!

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Ai aplicat
Expirat
Operator productie- CAREI  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles