Operator procesare text si imagine

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Competente necesare (must have):
  • Cunoasterea aplicatiilor de grafica Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign.
  • Cunoasterea platformei eCommerce Magento.
  • Cunoasterea limbajului de programare HTML.
  • Dexteritate in operarea pe echipamente de calcul.
  • Cunostinte avansate de limba engleza.
  • Cunostinte avansate de operare in pachetul Microsoft Office.
  • Abilitati de prioritizare a activitatii zilnice; time management.
  • Abilitati foarte bune de comunicare, scris si vorbit.

Descrierea jobului

Sarcini:
  • Actualizeaza si dezvolta in permanenta continutul materialelor de prezentare ale companiei.
  • Actualizeaza informatiile pe site-ul companiei, redacteaza si posteaza online materialele publicitare, filmele de prezentare, fisele tehnice ale produselor companiei.
  • Formuleaza texte de descriere pentru produsele comercializate pe site-ul companiei.
  • Creeaza si actualizeaza continutul site-urilor de Social Media/Blog.
  • Realizeaza rapoarte de activitate specifice.

Oferta noastra:
Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:
  • Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala.
  • Un spatiu de lucru modern in sediul firmei.
  • Pachet salarial atractiv.
  • Posibilitate de participare la training-uri in domeniul eCommerce, marketing.

Jolly - Import, servicii, distributie, retail si vanzari online in domeniul amenajarilor interioare de baie; obiecte sanitare, baterii sanitare, dusuri, cazi de baie, cabine de dus, paravane de cada, mobila de baie, placi ceramice - gresie & faianta, instalatii, accesorii de baie. Cu o experienta de peste 25 de ani pe piata din Romania, Jolly este un exemplu pentru orice afacere de succes din Romania. Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati www.jollycluj.ro sau magazinul nostru care se afla in Cluj-Napoca, pe strada Parcul Feroviarilor nr. 15-17.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos