Operator procesare comenzi

DIVA Interactive - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Unic importator de cosmetice profesionale, Diva Hair Cosmetics dispune de un portofoliu bogat de produse pentru ingrijirea parului (brandul Oyster Professional, Italia) si solutii inovative pentru un ten sanatos (brandul Anubis, Spania).
Infiintata in vara anului 2011, Diva Hair Cosmetics a reusit sa devina cunoscuta pe piata beauty din Romania prin serviciile de inalta calitate oferite clientilor sai.

Cerinte:
- experienta in domeniu nu reprezinta un criteriu de selectie, insa poate deveni un avantaj;
- atentie la detalii si adaptabilitate;
- rapiditate în efectuarea sarcinilor;
- abilitatea de a lucra eficient în conditii de presiune și termene limita;
- cunostinte bune de utilizare MS Office;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- emite facturile si chitantele necesare livrarii si incasarii comenzilor;
- pregateste si ambaleaza produsele in vederea livrarii comenzilor;
- intocmeste, indosariaza si arhiveaza documentele;
- mentine relatiile cu furnizorii www.pastel3.ro;
- proceseaza comenzile din platforma www.pastel3.ro;
- realizeaza inventarul lunar al tuturor produselor din depozit si completeaza in GoogleDocs raportul lunar;
- se ocupa de receptia marfii de la furnizorii externi si anunta managerul in cazul aparatiei neregulilor.

Candidatii care corespund profilului nostru vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu online.
Activitatea se va desfasura la sediul Diva Hair Cosmetics, din Str. Sf. Elefterie nr.26, sect.5, Bucuresti.
Programul de lucru este de luni pana vineri, de la 09.00-18.00, cu o ora pauza de masa.
Toate celelalte detalii vor fi discutate in cadrul interviului.

Compania noastra se ocupa cu administrarea unui grup de firme a caror activitate se invarte in jurul targetului feminin. Oferim atat continut online premium cititoarelor noastre, cat si servicii de publicitate ultra-eficiente clientilor cu care colaboram prin intermediul portalului www.divahair.ro. Ne-am extins si pe partea de produse profesionale pentru saloane! DIVAHAIR Cosmetics este cel mai tanar membru al grupului nostru de firme. Suntem o ochipa foarte tanara, deschisa si orientata catre rezultate.

Te-am facut curios? Te invitam sa ne vizitezi site-ul: www.divainteractive.ro

Publicat 1 mai 2022 Reactualizat 31 mai 2022 Expiră 31 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos