OPERATOR PRELUCRARE DATE

Descrierea jobului

Firma germana angajeaza vorbitori de limba germana in domeniul prelucrarii datelor si contabilitatii pentru birourile noastre din Sibiu si Medias.
• Vă oferim un salariu de bază incepand de la 1.000,00 EUR net cu oportunități de avansare și o creștere a salariului după formare
• O atmosferă bună de lucru
• program de munca flexibil
• Instruire în diferitele domenii
Daca doriti sav a alaturati companiei noastre, atunci trimiteti CV-ul dumneavoastra pe e-mail aplicarea@stb-digital.de pe WhatsApp sau sunati la numarul 0772210125

Suntem lideri in domeniul E-Commerce si al contabilitatii digitale.

In acest moment avem 45 de angajati in 3 locatii din Germania si urmeaza sa deschidem si in Romania, pentru inceput in Sibiu si Medias.

In Romania ne dorim o echipa de minim 7 angajati.
Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos