Publicat 22 Feb 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Operator prelucrare date pentru companie client din Germania

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Silverhand România recrutează pentru un client din Germania
Operator prelucrare date si documente.

Munca se desfasoara in sistem de munca la domiciliu, cu contract de munca legal, incheiat in Romania.

Te asigurăm că serviciile noastre sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Cerințele postului:
• cunoașterea limbii germană, la nivel mediu spre avansat
• experiență în domeniu;
• cunostinte MS Office;

La acest link găsești consultantul tău Silverhand: silverhand.ro/silver-team/

Descrierea jobului

  • corectarea datelor din procesele comerciale;
  • compararea prețurilor pentru comenzi, în facturi;
  • calculul marjelor, procesarea adreselor;
  • indexarea documentelor în sistemul de gestionare a documentelor.

Vei beneficia de:
• comoditatea de a munci de la domiciliu, si cu intervale flexibile;
• contract de munca cu o companie romaneasca;
• salariu competitv, inclusiv perioada de training platita;
• tichete de masa;
• traducerea actelor în limba germană sau engleză oferită gratuit de compania noastră;
• îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• asigurări ;
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;

SILVERHAND este o agenție multinațională de recrutare și consiliere în carieră cu sediul principal în localitatea Poznan, din Polonia. Primul punct de lucru din România a fost deschis în anul 2014 și se află în Timișoara, primul oraș liber al țării noastre.

Colaborăm cu angajatori din Germania, Austria, Olanda, Islanda, Danemarca, Belgia, Suedia, Norvegia, Elveția, Canada. Silverhand este cea mai ușoară cale pentru a găsi un job sigur și stabil în Europa sau America de Nord.

Expirat
Operator prelucrare date pentru companie client din Germania  -  SILVERHAND

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles