Operator prelucrare, analiza si interpretare date

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3200 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Minim studii medii
- Experienta pe o pozitie similara – minim 1 an (constituie avantaj)
- Cunoasterea programului SAP constituie un avantaj.
- Cunoştinţe de operare PC (pachetul MS Office);
- Capacitate de analiză şi sinteză;
- Capacitate de adaptare;
- Spirit de echipă;
- Atentie deosebita la detalii, responsabilitate, seriozitate

Descrierea jobului

- Analiza si interpretarea datelor de vanzari
- Construirea de rapoarte personalizate pentru echipa proprie si furnizori si actualizarea lor
- Analiza gestionarii bugetelor de catre echipele de vanzari

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (salariu fix + tichete masa + bonusuri performanta)
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii cu renume

Suntem o afacere de familie care și-a inceput activitatea in 1994. Astazi distribuim produsele partenerilor noștri și produsele proprii in 20 județe și avem 11 sedii in sudul si centrul României, incluzând București. Avem acoperire nationala pentru canalul de Petrol Station.

Avem aproximativ 690 de angajați și o flotă de aproximativ 400 de mașini si camione.

Ne consideram o companie tânară, care are în continuare potențial de dezvoltare atât in domeniul distribuiției și al logisticii cât și in extinderea portofoliilor cu mărci proprii.

Domeniu de activitate: Distribuție și logistică bunuri de larg consum

Partenerii noștri: Jacobs Douwe Egberts, Kandia Dulce, L’Oreal, Mondelez, MARS, Nestle, Star Foods, Pepsico, Overseas, PrimeCom, Raureni, Roshen, Rostar, Scandia, Wrigley, BIC, Dr. Oetker, Ficosota, Fuchs, Ulker, Brand-urile proprii: Sub umbrela DRIM Foods am dezvoltat urmatoarele brand-uri: Foure, Rezon, PUNK, Armonia Casei
Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos