de ani Fără Frică...

Publicat 14 Oct 2008 | Expiră 14 Nov 2008

OPERATOR PC DEPOZITUL DE CARTE SI DISTRIBUTIE - MEMBRU RTC HOLDING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare in curs sau finalizate;
- experienta in vanzari constituie avantaj;
- atentie distributiva;
- capacitatea de a invata rapid.

Descrierea jobului

- Procesarea comenzilor speciale primite de la magazine;
- Confirmarea livrarilor;
- Verificarea modului in care au fost pregatite de catre depozit comenzile;
- Urmarire livrare comenzi;
- Operare/ generare si printare facturi;
- Urmarirea retururilor sosite in depozit;
- Introducerea de date in EXCEL;
- Intocmirea unor rapoarte;
- Contactarea magazinelor pentru solutionarea unor cereri.

Infiintat in 2002, Depozitul de Carte Distributie este lider pe piata distribuitorilor de carte din Romania cu o cota de piata de peste 30%. Pe o suprafata de 2000 mp, adaposteste peste 20.000 de titluri de carte, de la peste 300 de edituri pentru care asigura o distributie nationala si internationala. Oferta DDC acopera toate domeniile de interes, de la cartea tehnica la literatura de calitate, de la manuale scolare si dictionare, pana la cartea pentru copii.

Expirat
OPERATOR PC DEPOZITUL DE CARTE SI DISTRIBUTIE - MEMBRU RTC HOLDING  -  DEPOZITUL DE CARTE SI DISTRIBUTIE - MEMBRU RTC HOLDING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles