de ani Fără Frică...

Publicat 20 Iul 2008 | Expiră 20 Iul 2008

Operator PC, agenti call center

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Spirit organizatoric cu abilitati de negociere si comunicare.
Persoana responsabila, serioasa si cu spirit de echipa.
Efectuarea apelurilor telefonice si identificarea potentialilor clienti.
Oferirea informatiilor corecte intr-o maniera profesionala.

Descrierea jobului

Companie nationala ce activeaza pe piata serviciilor din iulie 2004 si beneficind de o echipa de profesionisti ne-am impus pe piata din Romania prin:
• Servicii specializate de inbound si logistica pt campanii
• Promovarea serviciilor si produselor financiar-bancare;
• Studii de piata;
- salariu foarte atractiv (350 euro/FT) cat si bonusuri garantate in functie de realizari
- contract de munca;
- bonuri de masa;
- posibilitatea de a lucra full-time cat si part-time;
- training specializat de vanzari si produs/produse.
- pregatirea si formarea constanta intr-un mediu tanar si dinamic

NetBro, companie nationala ce activeaza pe piata serviciilor din iulie 2004!
Beneficind de o echipa de profesionisti ne-am impus pe piata din Romania prin:

De ce NetBro?
• softuri specializate de input-uri si raportari personalizate
• Dotare tehnica de ultima generatie,
• Parteneriat cu companii multinationale

Atitudinea - Profesionalism – Tehnologie - Personalizare - Adaptabilitate

Expirat
Operator PC, agenti call center  -  NetBro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles