Publicat 29 Mar 2021 | Reactualizat 26 Apr 2021 | Expiră 29 Apr 2021

Operator PC - Actualizare / mentenanță magazin online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experiență cu eCommerce, avantаj se considеră cunoștințelе în utilizarea platformei de comerț electronic Woocomerce și eMAG Marketplace.
- abilitatea de a lucra cu task-uri zilnice;
- abilități minime de manipulare a imaginilor;
- bune abilități de comunicare;
- atenție și responsabilitate;
- abilități tehnoredactare

Descrierea jobului

- adăugarea de produse pe site-ul propriu și în platforma Marketplace, documentarea specificațiilor produselor folosind ca surse de informații motoare cautare sau alte site-uri;
- actualizarea prețurilor și a stocurilor;
- task-urile zilnice vor trebui finalizate în acceași zi.
- posibilitatea de a lucra de acasă;
- program de lucru de luni până vineri, nu se lucrează sâmbăta sau duminica;
- contract de muncă;
- salariu motivant.

Noi cei de la Telestore GSM dorim să ne extindem echipa și suntem în căutarea unui nou coleg pasionat dе gadgets cu un interes pentru mediul online și experiență în platforme eCommerce. Activitatea principală va fi aceea de a mări constant catalogul de produse de pe site-ul nostru și de a actualiza prețuri sau stocuri. Apreciem atitudinea profesionistă, prietenoasă și sinceră.

Expirat
Operator PC - Actualizare / mentenanță magazin online  -  TELESTORE GSM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles