Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Mar 2019

Operator masini

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Scoala de profil, lucrul in alte unitati de profil
Minim doi ani intr-o activitate similara
Acuitate vizuală foarte bună
Spirit de observatie
Dexteritate
Cunostiinte tehnice
Ordonat, atenţie la detalii
Comunicare şi cooperare în cadrul echipei din care face parte cât şi cu ceilalţi participanţi la procesul de producţie
Capacitatea de identificare si solutionare a problemelor din procesul de productie de care este direct raspunzator
Capacitate de luare a unor decizii atunci când este cazul
Capacitatea de a lucra in schimburi si suplimentar atunci cind este necesar

Descrierea jobului

Organizează si conduce ehipajul de la maşina de lipit
Respecta planificarea afişata la maşina
Setează, reglează maşina de lipit; supervizează procesul de lipire.
Comunica cu echipajul de la maşina in vederea realizării calităţii si cantităţii optime.
Organizarea locului de munca,pastrarea curateniei,
Operatiile de curatare si intretinere a masinii de lipit si spatiilor aferente masinii.
Respectarea procedurilor de lucru
Isi insuseste si respecta dispozitiile sefului ierarhic superior care tin de buna organizare si functionare a productiei.
Mentinerea utilajului in conditii bune de functionare
Respecta si urmareste cu atentie informatiile inscrise in Dosarul de Comanda.

Companie multinationala, lider mondial in productia de ambalaje din carton

Expirat
Operator masini  -  MAYR MELNHOF PACKAGING ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles