OPERATOR MASINI AUTOMATE SI SEMIAUTOMATE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Organizat
- Atent
- Onest
- Muncitor

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Opereaza echipamente aflate in linia de productie conform instructiunilor de lucru;
- Verifica vizual calitatea articolelor produse;
- Respecta norma impusa;
- Manipuleaza si impacheteaza materialul prelucrat.

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Activitatea se desfasoara in doua schimburi: 6:00 – 14:30 si 14:30 – 23:00;
- Salariu 3250 BRUT;
- Bonus lunar de conduita, de productie si calitate
- Bonus de integrare dupa 6 luni de la angajare;
- Tichete de masa de 20 lei;
- Al 13-lea salariu;
- Spor de vechime;
- Tichete cadou de Craciun si Paste;
- Zile de concediu de odihna suplimentare raportate la anii de vechime din cadrul companiei;
- Rechizite pentru copiii angajatilor inregistrati intr-o unitate scolara.

ARNEPLANT JOMO SRL, este parte a grupului ARNEPLANT SL, cu sediul central in Arnedo, La Rioja, Spania si este la ora actuala unul dintre cei mai mari producatori, cu prezenta in Europa si Asia, de produse termoformate – branturi – folosite de firme renumite in industria de incaltaminte si de echipament sportiv sau medical din lumea intreaga.

In procesul de fabricatie folosim materiale termoformabile precum spume pe baza de polietilena, poliuretan, EVA precum si piele, pasle si materiale netesute.

Inovatiile permanente in tehnica de termoformare precum si folosirea celor mai diverse materiale reprezinta unul dintre avantajele noastre.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022