Gratis

OPERATOR MASINA PRODUCTIE ALIMENTARA

Fox Com Serv Distribution S.R.L.

Candidatul Ideal

- Absolvent liceu - cu bacalaureat (obligatoriu);
- Experienta min.2 ani in industria alimentara sau in lucrul pe masini de ambalat/etichetat;
Domiciliu in Bucuresti;
- Abilitatea generală de învăţare;
- Rapiditatea în reacţii;
- Rezistenţă fizică la temperaturi de 10-12 grade Celsius;
- Abilitati de comunicare verbala;
- Abilitatea de a lucra sub presiune.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura corectitudinea si calitatea procesului de ambalare in conformitate cu procedurile de ambalare existente
- Manipuleaza si aranjaza produsele in zona de ambalare;
- Fabricarea preparatelor utilizand competente de productie privind tehnologia generala si specifica de fabricatie a diferitelor tipuri de sortimente si capacitatea de exploatare si utilizare a instalatiilor si utilajelor pentru toate operatiile si fazele de prelucrare.
- Respecta deciziile si instructiunile date de seful direct.
- Program de lucru: 12/36

Beneficii:
1.Contract pe perioada nedeterminata;
2.Salariu fix ,inclusiv bonusuri lunare si tichete de masa:3400-4000 RON NET/luna;
3.Prime de Pasti si Craciun;
4.Masa calda gratuit;
5.Alte beneficii conform RI.

FOX este una din cele mai mari companii din industria de procesare a cărnii din România, aflându-se pe podiumul producătorilor naționali de mezeluri.

Adresându-se tuturor celor 22 de milioane de consumatori români, din țară și din străinătate, FOX acoperă cu produse proaspete, de calitate și gustoase toate categoriile importante de produse, respectiv de la salamuri fierte, crud-uscate, cârnați, crenvurști, șunci și parizere, până la specialități și produse afumate.

După 22 de ani de creștere organică, de la începutul activității, în 1992, FOX, având sediul în București, reunește în prezent peste 800 de angajați, generând mult mai multe locuri de muncă, legate de afacerea principală. Ne preocupăm în permanență de dezvoltarea profesională continuă a angajaților, pentru a fi cât mai competitivi în mediul concurențial.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024