Gratis

Operator in productie

S.C. RHEIN VISION. S.R.L.

Candidatul Ideal

- capacitatea de a lucra cu elemente sensibile si delicate (lentile optice)
- capacitate de a asimila rapid informatii si de a le utiliza in desfasurarea activitatii;
- persoana organizata, responsabila, cu atentie la detalii si rigurozitate;
- spirit de lucru in echipa dar si capacitatea de a lucra eficient fara supraveghere;
- disponibilitate la lucrul in 3 schimburi a 8 ore

Descrierea jobului

- executa intocmai operatiile prevazute in instructiunile de lucru aferente echipamentului /etapei din fluxul tehnologic la care a fost repartizat;
- utilizeaza echipamentul la parametrii stabiliti, astfel incat sa execute toate operatiile in termenele prevazute si la nivelul calitativ impus;

Prime si alte facilitati:
- transport asigurat din Ploiesti
- tichete de masa de 40 lei
- bonus de performanta de pana la 20% din salariu, acordat lunar
- prima de Pasti sub forma de tichete cadou
- prima de Craciun sub forma de tichete cadou
- prima de vacanta sub forma de tichete de vacanta
- prima 8 Martie
- al 13lea salariu
-bonus de fidelitate astfel:
>1 an= bonus de fidelitate de 3% din salariul de baza
>3 ani = bonus de fidelitate de 5% din salariul de baza
>5 ani = bonus de fidelitate de 7% din salariul de baza
- asigurare medicala privata platita de companie
- o zi libera platita, cu ocazia zilei dumneavoastar de nastere

Punct de lucru : Ariceştii Rahtivani, județul Prahova ( parc industrial West Park )

Rhein Vision Romania a fost înființată în anul 2012, iar din 2013 produce in Ploiesti lentile pentru ochelari.
Este o companie tanara si dinamica al carei succes se bazeaza pe o intreaga echipa condusa de pasiune si profesionalism.

Daca vrei sa fii parte a unei echipe de succes, aplica acum!

In cazul in care profilul Dvs este potrivit nevoilor de personal Rhein Vision, datele Dvs personale vor fi prelucrate in vederea demararii procesului selectie candidat. Daca in urma interviului de angajare nu ati fost selectat pentru postul vacant, va putem stoca datele pe o perioada de 6 luni in vederea unor selectii ulterioare! Daca nu sunteti de acord cu stocarea datelor in vederea prelucrarii ulterioare, va rugam sa ne comunicati.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024