Operator mase plastice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 1550 - 2100 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Spirit de echipa
- Capacitate de organizare
- Seriozitate si responsabilitate
- Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi

Descrierea jobului

Cautam sa recrutam operatori mase plastice cu/sau fara experienta pentru o companie care produce componente din material plastic pentru industria electronicelor:
- Program de 8 ore in 3 schimburi, atat in timpul saptamanii cat si in weekend;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Salariu 2580 lei brut;
- Acordare spor de noapte:25%;
- Acordare spor de weekend;
- Acordare spor vechime;
- Premiu de productie in fuctie de performanta;
- Tichete de masa in valoare de 20 lei/zi;
- Prime acordate sub forma tichetelor cadou (Paste si Craciun);
- In cazuri exceptionale, se efectueaza ore suplimentare, platite cu spor de 175%;
- Transport asigurat pe raza municipiului Bacau, comuna Margineni si Buhusi.
Relatii la telefon: 0758044091

SC Telcavi Special Connectors SRL este o companie cu sediul in Margineni, jud. Bacau si face parte din industria semiconductorilor si a altor componente electronice.
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022