Operator Magazin Online Pregatire Colete-Voluntari

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Abilitate de a comunica si a te adapta la orice tip de personalitati
  • Experienta in call center reprezinta un avantaj
  • Simtul umorului dezvoltat (necesar pentru integrarea in echipa noastra si in comunicarea cu clientii)
  • Vorbesti limba engleza, la nivel conversational
  • Persoana responsabila
  • Atentie la detalii
  • Cunostinte minime de lucru la calculator;

Descrierea jobului

  • Preluarea comenzilor efectuate in magazinele online gestionate de companie;
  • Preluarea comenzilor efectuate prin telefon si introducerea acestora in sistem;
  • Ambalarea si pregatirea coletelor de expediat;
  • Asigurarea si mentinerea curateniei la locul de munca;

Locatie post: Rond Pipera (la 250m de Mc Donald’s Pipera)

Program : Luni-Vineri 09:00-17:00
  • Salariu Fix;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de performanta;
Publicat 5 Sept. 2022 Reactualizat 3 Oct. 2022 Expiră 5 Oct. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.