Operator logistica

SC Sprint Textile Decorations SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Abilităţi de comunicare, seriozitate, spirit de echipă.
- Capacitate de reacţie şi gândire rapidă;
- Cunoștințe de limba engleză –constituie avantaj;
- Experienţă relevantă în gestiune / logistica
- Meticulozitate şi acurateţe;
- Inițiativă, dorință de autodepășire;

Descrierea jobului

Responsabilitati

- Efectueaza activitati de depozitare, stocare, aranjarea marfurilor din depozit, curatenie;
- Face recepția mărfii;
- Ține evidența transporturilor (operare pe calculator, paking list, ce produse se primesc și ce se livrează, CMR)
- Coordonează baza de date a comenzilor pe parte de Logistică pentru a se putea urmări în orice moment situatia livrarilor și a transporturilor de marfă efectuate sau în curs de efectuare;
- Coordonează și controlează expedițiile de marfă și investighează care sunt cauzele lipsei produselor din marfa primită;
- Pregatește etichetele pentru colete;
- Pregătește coletele pentru transport;
- Organizează și supraveghează desfasurarea activității Departamentului de transporturi al societății cu respectarea tuturor actelor normative în vigoare privind transportul rutier de mărfuri;

Beneficii:
- Salariul motivant
- Tichete de masă în valoare de 20 ron/zi;
- Șansa de a te dezvolta și de a lucra alături de colegi prietenoși;
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- Mediu de lucru placut si antrenant.

From concept to completion, sPrint Textile Decorations is committed to deliver quality through all its services and finished products, from one print requirement to large runs, for both promotional and commercial purposes.

In- house DTP graphic designers assure a fast and high reliable artwork service.

With our own production facility the very best technologies for silk screen, screen transfer, embroidery, direct to garment, digital transfer, and other added value services like packaging, relabeling and testing center we are able to apply decorations and prints on a wide range of products and surfaces.
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.