Gratis

Operator logistica / stivuitorist

FRANKISCHE ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Operator logistica / stivuitorist in Turda Judetul Cluj
  • Posesor autorizatie ISCIR + talon pentru vize anuale;
  • Experienta de lucru pe electrostivuitor cu furci laterale;
  • Bune abilitati de organizare;
  • Atentie distributiva, spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • Manipularea marfurilor in depozit cu ajutorul stivuitorului;
  • Aranjarea marfurilor pe raft;
  • Pregatirea comenzilor pentru livrare

Frankische Romania este parte a grupului Fränkische cu sediul in Germania specializata pe dezvoltarea, productia si comercializarea tevilor, conductelor și componentelor de sistem din plastic si metal pentru aplicatii structurale si de inginerie civilă, precum si auto si industriale.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024