Gratis

Operator depozit Snagov / Vladiceasca

Rombiomedica

Candidatul Ideal

- Cunostinte operare PC (EXCEL, WORD, Outlook);
- Studii medii/profesionale
- Experiența în activitatea de gestiune sau lucrul cu scannerul reprezintă un avantaj;
- Persoana tanara, dinamica cu abilitati de vanzare si spirit de echipa

Descrierea jobului

- Gestionarea produselor companiei;
- Preia si onoreaza comenzile de la / catre clientii alocati;
- Pregateste pentru livrare si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄opereaza in gestiune produsele alocate (dispozitive medicale)
- Primeste / receptioneaza cantitativ si calitativ marfa
- Incarca / descarcarca marfa
- Intocmeste documente de transport / AWB-uri curierat
- Participa la inventarele stabilite de companie

Descrierea companiei

Despre Rombiomedica

De peste 20 de ani, Rombiomedica, una dintre cele mai importante companiii românești din domeniul dispozitivelor și echipamentelor medicale, vine în sprijinul medicilor, cu propuneri menite să simplifice alegerea chirurgilor în sală de operații. În acest interval, am dezvoltat game largi de produse și furnizori, specializarea grupului nostru fiind în prezent furnizarea de consumabile și echipamente pentru blocul operator și secțiile de terapie intensivă ale spitalelor.

Suntem reprezentanții oficiali în Romania a zeci de companii medicale internaționale, însă dispunem și de producție internă a dispozitivelor medicale standard de clasa „camere curate”.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024