Operator linii productie industriala

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare in domeniul – Mecanic/electric;
- Disponibilitatea de lucru in schimburi;
- Spirit de echipa;
- Dorinta de a evolua professional si de stabilitate pe termen lung;
- Experienta ca operator de utilaje/ echipamente in domeniul Productiei industriale constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Regleaza linia de productie in conformitate cu specificatiile tehnice;
- Asigura desfasurarea procesului de productie in conditii de maxima eficienta si productivitate;
- Urmareste in permanenta parametrii de calitate impusi prin procedurile specifice sau prin instructiunile tehnologice;
- Participa la realizarea programului de intretinere si reparatii ale liniilor de productie;

Beneficii:
- Loc de munca stabil;
- Tichete de maza de 20 lei pentru fiecare zi lucrata;
- Instruire la locul de munca;
- Salarizare motivanta pe baza competentelor si performatelor dovedite si transparenta in acordarea treptelor de salarizare;
- Plata orelor suplimentare, daca este cazul, cu 200%;
- Spor pentru munca de noapte;
- Asigurare medicala privata;
- Prime de Paste, vacanta, Craciun;
- Bonusuri de performanta acordate lunar ce pot ajunge pana la 1250 lei net/luna;

Segezha Packaging este cel mai mare producător de saci de hârtie din Europa din Sud Est si din Romania, avand o gama larga de deservire cum ar fi: industria alimentara, materiale de constructii, ingrasaminte si produse chimice. Fiind pe piata din Romania inca din 1999, aceasta este in plina expansiune cu o nouă capacitate de producţie care include linii noi de pro­duc­ţie de ultimă gene­raţie, spatii de depozitare si alte facilitati.

Publicat 21 oct. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos